רבים שואלים אותנו למה בחרנו להעביר את הקורס שלנו דרך האינטרנט ברובו, ורק מעט שיעורים מעשיים נעשים פנים אל פנים. (על כמה מהשאלות האלו ענינו גם בפוסט הקודם, אותו תוכלו לראות פה).

במאמר הזה ניגע בכמה יתרונות משמעותיים בלימודי מנעולנות דרך האינטרנט:

  1. נגישות מכל מקום.

אתם בוודאי יודעים, שכשלומדים קורס במיקום פיזי, אתם צריכים להתרוצץ, לעזוב את אזור הנוחות שלכם ולהגיע כל פעם בשעה מסוימת וביום מסוים לשיעור. הדבר כרוך בטרחה רבה, שינוי לוח הזמנים הרגיל שלכם, ובין היתר נלווים לדבר עוד כל מיני דברים לא נעימים כמו עמידה בפקקים, חיפוש חנייה (ולרוב גם תשלום על חנייה), הוצאות דלק/נסיעה בתחבורה ציבורית, ועוד.

את כל זה אנו חוסכים מכם באמצעות הקורס האינטרנטי שלנו. את הקורס תוכלו ללמוד מכל מקום, בכל זמן, בתנאי שיש לכם גישה לאינטרנט.

 

   2) חזרה על החומר ושינון החומר כמו שצריך

בקורסים רבים בהם החומר נלמד בכיתות לימוד, יש כל מיני הפרעות שעלולות לגרום לבעיות בתפיסת החומר כהלכה. למשל, כאשר לומדים בכיתה רבת משתתפים, ייתכנו כל מיני הפרעות לקצב וטיב הלימוד: פלאפון שמצלצל ומפריע, תלמידים אחרים שמרעישים או קצב הבנה שונה של תלמידים,קושי ב”להחזיק ראש” ולהצליח להתרכז לאורך זמן רצוף, עיכובים טכניים ועוד.

בקורס שלנו כל זה נמנע מכם. אתם התלמיד היחיד ב”כיתה”. אתם בוחרים מתי ואיך ללמוד, וכמה ללמוד. אם אתם רואים שקשה לכם להתרכז, אתם יכולים לעצור את השיעור ולחזור אליו מאוחר יותר. בנוסף, בלמידה בכיתה פיזית מול מורה פיזי, יש את הבעיה שלא ניתן לחזור שוב ושוב על ההדגמות הפיזיות של המרצה ולשנן כהלכה עד זכירה מוחלטת את ההסברים הפרקטיים שמראה המרצה בכיתה (ולרוב גם אוסרים לצלם את השיעורים). הבעיה הזאת במיוחד צצה כאשר עובר זמן מסיום הקורס. גם אם זכרתם את ההדגמות וההסברים המעשיים טוב מאוד כשסיימתם את הקורס, לא בטוח שתזכרו אותם באותה המידה ובאותו הביטחון לאחר שיעבור זמן מה.

אצלנו בקורס, תוכלו לשנן את החומר, לעבור עליו שוב ושוב כמה שרק תרצו. גם כעבור זמן רב, תוכלו להכנס אליו שוב ולרענן את זכרונכם.

בנוסף, כל הסרטונים באיכות HD, ומצולמים בחדות רבה על מנת להגיע להבנה מקסימלית של החומר הנלמד בסרטון. השיעורים ניתנים לצפייה דרך כל מכשיר אינטרנטי מתקדם, כך שגם במידה ואתם נמצאים ממש בבית הלקוח, ונתקלתם בסיטואציה ששכחתם מה צריך לעשות בה, תוכלו לפתוח בדיסקרטיות את השיעור הרלוונטי דרך הסמארטפון שלכם ולרענן את זכרונכם.

 

   3) עלות זולה בהרבה

קורסים רבים אשר דורשים הגעה פיזית, עולים יקר יותר מהקורס שלנו.

הסיבה היא פשוטה. מיקום פיזי דורש עלויות רבות יותר כגון: שכירות לכיתות הלימוד, ארנונה, שכר למרצים, שכר חשמל ומים, עלויות ביטוח נרחבות, ועוד.

בקורס אינטרנטי אנחנו לא נדרשים להוצאות אלו, ולכן יכולים להרשות לעצמנו להוזיל את מחיר הקורס בצורה משמעותית.

 

אתם מוזמנים ללמוד אצלנו בקורס ‘מנעולנות בקלות’, קורס מקיף ואינפורמטיבי ביותר, עם שלל טיפים, וצילומים חיים של מנעולן מוסמך בפעולה.