תלמידים רבים שבאים ללמוד את קורס המנעולנות שואלים אותנו את שאלת השאלות – כמה עולה קורס מנעולנות? אצלנו בקורס, התשובה היא פשוטה. מחיר הקורס הוא 4650 ש”ח, כולל מע”מ. את התשלום על הקורס ניתן לחלק ל12 תשלומים באשראי או לבצע הלוואה מיוחדת לתלמידי קורס מנעולנות בקלות, בריבית נוחה (ההלוואה ניתנת ע”י גורם מוסמך לנתינת הלוואות ע”י משרד המשפטים+ יש לו גם אישור עסקא, כך שגם תלמידים מהמגזר הדתי והחרדי יוכלו להשתמש באופציית ההלוואה ללא חשש).

כמה מנעולן מרוויח?

התשובה לשאלה הזאת, היא לא תשובה חד משמעית, מכיוון שזה תלוי בשלל משתנים וביניהם – המאמץ שלכם, יכולת המכירה שלכם, יכולות הניהול העסקיות שלכם, ההתנהלות מול הלקוחות, וכמובן, הגורם החשוב ביותר הוא יכולת השיווק והפרסום- כמה אתם מפרסמים, איפה אתם מפרסמים, באיזה תקציב, יכולת התמדה ועוד. אני רוצה להרחיב ולהסביר שכמו בכל עסק, ישנם אפיקים לפרסום בתשלום, וישנם הרבה אפיקים לפרסום שאינם דורשים תשלום כלל או תשלום מועט בלבד. בתוך תוכן הקורס, אנחנו אספנו ואיגדנו את כל אופציות הפרסום שאנחנו מכירים, הן החינמיות והן אלו שבתשלום. הסברנו על כל אחת מהן בפירוט ואנחנו מאמינים שאם תעקבו בדבקות ובהתמדה אחרי ההנחיות שלנו, תוכלו להצליח. אנחנו יכולים לספר לכם שאנו מכירים מנעולנים שמכניסים בחודש 1000 שקל (כי הם לא משקיעים במינוף העסק שלהם או כי הם עוסקים בזה כעבודה צדדית), ולעומת זאת אנו מכירים מנעולנים שמשקיעים ועובדים קשה ובכל חודש יכולים לגלגל עשרות ומאות אלפי שקלים מזה.

עכשיו אני רוצה לספר לכם סיפור אישי, על זה שהמנעולנות מתגמלת ולא רק במישור הכספי.

בקיץ אחד בירושלים, לפני כמה שנים, התקשרה אליי אשה בהיסטריה וביקשה ממני לבוא בדחיפות לפרוץ לרכב שלה. מתברר שהיא עשתה בייביסיטר לתינוק ובטעות נעלה אותו ברכב. נכנסתי לרכב ומיהרתי לשם. הגעתי למקום האירוע כשאני רואה שלל ניידות משטרה מסביב לרכב, וכולם מנסים לפרוץ לתוכו. התינוק כבר היה כולו אדום (בכל זאת, הרכב משמש כחממה ביום קיץ חם) וכמה שניסו לשפוך דליים על הרכב בשביל לקרר אותו, זה כנראה לא הספיק. מיותר לציין שכולם היו בפאניקה והייתי צריך ממש לפלס את הדרך בכדי לבצע את הפריצה. מכיוון שאז כבר הייתי מנוסה בפריצות רכב, הפריצה הלכה מהר מאוד ותוך דקות כבר התינוק הוצא מהרכב ונלקח לבית החולים לבדיקה. למען ההגינות אגיד, שאני לא מבין למה לא שברו את החלון והוציאו את התינוק עוד לפני שקראו לי, אם המצב היה כזה גרוע שהוא כבר היה בסכנה, אבל את תחושת ההישג וההקלה שהייתה לי כשהצלחתי להוציא את המסכן הזה מהסאונה שלו – אתם בטח יכולים כבר לנחש.
מקרים כאלה קורים לצערי הרבה, וזו לא הפעם היחידה שנקראתי לחלץ פעוטות מרכבים לוהטים.
גם מצאתי את עצמי משמש הרבה פעמים כעזרה והצלה של ממש בכל מיני סיטואציות מורכבות, בהם אמנם הייתי “רק” עוד מנעולן שמבצע את תפקידו, אך בפועל קיבלתי הרבה יותר מזה, וזו התחושה של עשיית מעשה טוב על הדרך.
זה סיפור אחד מבין רבים שמוכיח כי המנעולנות טומנת בחובה גם ערך מוסף מעבר לפרנסה עצמה.