רבים שואלים – כמה מרוויח מנעולן? התשובה לכך משתנה לפי כמה פרמטרים:

קורס מנעולן מקוון ומוסמך - כמה מרוויח מנעולןהפרמטר הראשון הוא האם המנעולן הוא שכיר או עצמאי.

כשכיר, ניתן להרוויח כסף עד תקרה מסוימת, וזה תלוי בקידום, בונוסים, וכל מיני דברים שלא תלויים בעובד עצמו אלא בעיקר בבוס. עצמאי לעומת זאת, במידה רבה איננו מוגבל לסכום מסוים וקבוע, לטובה ולרעה.  מנעולן עצמאי יכול להרוויח 200 שקל בחודש, וגם 200,000 שקל בחודש. הסכומים משתנים לפי כמות ההשקעה בפרסום, ותק ושם טוב בתחום, יושרה, משמעת עצמית, וחריצות.  מנעולן ותיק ועם שם טוב צובר לו אט אט מספר רב של לקוחות מרוצים וממליצים, כך שהיקף העבודות שלו לעולם גדל. איכות השירות, כמובן משפיעה על הרצון של לקוח להמליץ, ולכן חשוב תמיד להתנהג בשירותיות כלפי הלקוח, כמובן בגבול הטעם הטוב.

 

פרסום –

פרסום הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בשקלול של כמה מרוויח מנעולן.  פרסום טוב הוא פרסום הוא פרסום שבו ההחזר על ההשקעה שלך הוא לפחות ביחס של אחד לארבע, על מנת שהפרסום ישתלם. על מנת שהפרסום יצליח, עליו להיות ממוקד מטרה במיוחד- צריך לפנות לקהל המתאים, ובסגנון הנכון.  שימו לב – אף פעם לא לחתום חוזה עם גוף פרסום בו אתם מתחייבים לפרסם בו למשך תקופה ארוכה, לרוב מתחרטים על זה מאוד.  בקורס המנעולנות שלנו תוכלו למצוא שיעורי העשרה בנושא שיווק ופרסום נכון בצעדים פשוטים.

 

שמרו את כמות ההוצאות שלכם נמוכה-

הוציאו כסף רק על ההכרח. אל תקנו מכונה חדשה שאין לכם כל כך צורך בה. אל תקנו מראש המון מנעולים ואל תצברו מלאי גדול. במיוחד בתחילת הדרך, מלאי גדול רק יכביד לכם על הכיס ולא יתרום לחסכון, אלא להיפך. בהמשך כשתצברו שם ותעבדו יותר- אז יהיה שייך לקנות מלאי גדול בכדי לא להגיע כל כמה זמן לחנות. מצאו את הספקים הכי זולים אך שמרו על איכות טובה. (הרבה פעמים צריך לעבור כמה ספקים עד שמוצאים אחד זול וטוב). קנו רכב חסכוני בדלק או אפילו קטנוע עם מקום לארגז כלים גדול.

 

חריצות, איכות, יושרה ושם טוב

אם אתם מחפשים קיצורי דרך- זה לא המקצוע בשבילכם! וספק אם יש מקצוע בשבילכם. אי אפשר לצפות שתשבו רגל על רגל והעבודה תדפוק לכם בדלת. נצלו כל רגע פנוי לחלק מגנטים בבניינים (גם תרוויחו פרסום וגם תשמרו על כושר שטוב לבריאות ולתפקוד בעבודה פיזית). אל תדחו עבודות בגלל ש”אין לכם כח” (כן, יש כאלו). כאשר אתם כבר בבית הלקוח, תהיו שירותיים, תהיו ישרים ותעשו עבודה באיכות טובה. אל תחפפו ואל תעגלו פינות על חשבונם.. תנו להם את התחושה הכי טובה שיש (כמובן מבלי שינצלו אתכם וזה לא ישתלם לכם). ככל שהלקוח יותר מרוצה- ככה הוא ימליץ יותר לחבריו, משפחתו, שכניו וכו’. כל התכונות הנ”ל מובילות בסופו של דבר ברוב המקרים לשם טוב, וזה דבר יקר ערך. אנשים יעדיפו מנעולן שיצא לו שם טוב על פני כל אחד אחר.

 

בקורס שלנו תוכלו למצוא שלל טיפים בנוגע לאיך להתנהל נכון עם הלקוח, איך לנהל בצורה נכונה את העסק ולשמור על מאזן הוצאות – הכנסות נכון, איך לפרסם נכון וגם תוכלו לרכוש ממורי הקורס את כל הציוד הנדרש לכם ובהנחה מיוחדת לבוגרי הקורס.