בניית אתרים למנעולנים – כל מנעולן חייב אתר, הסיבה לכך היא שמנעולן מקבל חלק נכבד מהחשיפה באינטרנט, גם אם הוא לא מפרסם באינטרנט. לקוחות רבים של מנעולנים מחפשים את השם שלהם בגוגל לפני הזמנת בעל המקצוע אליהם לבית, האתר מהווה שער ופתח לכך שהלקוח יוכל להרגיש ביטחון ורצינות מצד המנעולן. בעל מקצוע שאיננו בונה אתר נתפס לרוב כבעל מקצוע חובבן ומתחיל.

מה חשוב שיופיע באתר של מנעולן, ומה אסור בשום פנים להופיע?

הדברים החשובים שיופיעו באתר של מנעולן מתחיל או מנוסה הם הדברים הבאים:

  1. תעודת מנעולן מוסמך אשר מוכיחה שהוא עבר קורס טכנאי מנעולים ופריצת מנעולים ורכבים, הדבר מקנה ביטחון ותחושת אמינות על הלקוחות.
  2. המלצות של לקוחות, הן כתובות הן מצולמות – אנו ממליצים לפתוח ערוץ יוטיוב ושם לפרסם באופן קבוע דרך הנייד לקוחות ממליצים.
  3. חברות או גופים שאתם עובדים איתם – לדוגמא אם אתם נותנים שירותים לבנקים או חברות קטנות כגדולות – הדבר מקנה תחושת ביטחון ללקוחות.
  4. מספר טלפון גדול וברור.
  5. שעות פעילות ואזורי פעילות.
  6. תמונה של המנעולן יכולה לרוב להועיל – זכרו האינטרנט הוא מקום קר, תמונה של אדם מחייך ואמין זה דבר נדיר , נצלו את זה לטובתכם.

מה לא להוסיף לאתר שלכם:

  1. טענות שאתם לא יכולים למלא כמו אישור המשטרה (כידוע שאין אישור מהמשטרה או ממשרד המשפטים לעסוק במנעולנות)
  2. אזורים שאתם לא עובדים בהם.
  3. מחירים שאתם לא הולכים לגבות – ישנם מנעולנים שמפרסמים מחירים מצחיקים כדי למשוך לקוחות, ולאחר שהם מגיעים לבית הלקוח הם גובים פי כמה יותר – הגישה הזאת הינה גנבת דעת והיא אסורה בהחלט. גישה זו לא רק שמוציאה שם רע למנעולן שעושה כך אלא גם לכל הענף – זכרו יושרה זה הנכס החשוב ביותר שלכם.
  4. טענות שקריות או “חצי אמתיות” כמו שאמרנו – אמון ויושרה זה הנכס החשוב ביותר שלכם.

איפה לבנות אתר למנעולן?

מנעולנים רבים בונים אתרים בעצמם על ידי תכונות שונות ומשונות ולאחר מעשה הם מגלים שהשימוש בהם מזיק לקידום בגוגל וזאת לאחר שהם שילמו על האתר שלהם ועל קידום אתרים כזה או אחר. חשוב לעבוד עם חברות קידום אתרים לבניית האתר שלכם מהסיבה הפשוטה, הם יתאימו לכם את האתר למנועי החיפוש ולדרישות של גוגל עוד לפני השקת האתר.

אנו בקורס מנעולנות בקלות ממליצים לכם לפנות אלינו, אנו חברנו עם חברת קידום אתרים איכותית ביותר שמציעה את עלות האתר בתוך עלות קידום האתר – ובכך אתם חוסכים אלפי שקלים על האתר שלכם – 0549796808 .

בהצלחה.