אחד הפתרונות הטובים ביותר נגד גנבות ובעיות ביטחון הוא מנעול כספת לדלת – הסיבה לכך היא פשוטה מנעול הכספת מוסיף שלושה בריחי פלדה עבים במיוחד שנכנסים לתוך משקוף הבית תוך שהם ממוגנים מפני דגדוג מנעולים ופריצות שקטות כמעט באופן מוחלט! נוסף על כך מנעול הכספת לרוב ממוגן בפלטת פלדה חזקה ביותר המאפשרת לכם לישון בשקט ומונעת באופן ישיר קדיחה לתוך מנגנון המנעול.

איך פורצים את המנעול? במידה ואתם צריכים שירות של התקנת מנעול כספת לדלת התקשרו – 0543938399

השיטה היחידה לפריצת מנעול הכספת מצריכה שיטות פריצה מתקדמות שמועברות בצורה מפורטת בקורסי מנעולנות השונים. השיטה הזאת מצריכה ידע וכלים יקרים. פריצת מנעול כספת לדלת מחייבת שימוש במקדחה רעשנית תוך שימוש וקדיחה בדלת לאורך זמן. דבר זה מבריח גנבים מפריצת דלת עם מנעול כספת.

חשוב להבין שגנב ממוצע מחפש לפרוץ את הדלת בזמן הקצר ביותר תוך שימוש בכמה שפחות רעש. לכן בזמן שיש לכם מנעול כספת אתם יכולים להרגיש הרבה יותר רגועים מאשר בעלי דירות שאין להם מנעול כספת, גנבים ושודדים לרוב אינם מעוניינים אפילו להתחיל לחשוב על פריצה של מנעול כספת מהסיבה הפשוטה שלרוב הם יוכלו למצוא דירה או בית אחרים שבהם ניתן יהיה לפרוץ את הדלת בקלות ללא צורך בשימוש ברעש או בדברים שיחשידו את העוברים והשבים בבניין או בשכונה.

עוד סיבות למה להתקין את מנעול הג’ואל (כספת)

מנעול הכספת מורכב מחתיכות רבות של פלדה מחוסמת ומגלוונת, הדבר מקנה למנעול עוצמה רבה נוספת על פני צילינדרים רגילים שלרוב הם קטנים ודקים הרבה יותר. אנו ממליצים לשלב את מנעול הכספת עם צילינדר לוקסיס או MT5 אשר הם בעלי פרופיל הגנה מתקדם ביותר ומעניקים הגנה מעולה בנוסף למנעול הג’ואל (כספת).

אנו מלמדים בקורס שלנו איך לפרוץ או להתקין מנעול כספת לדלת במהירות ובקלות – כמו כן אנו גם מעניקים שירות ללקוחות קצה אשר נצרכים לשירותי התקנת המנעול בביתם 054-3938399

אתם יכולים גם לצפות בסרטון הבא כדי לקבל מידע על המנעול.