כל אדם שתקוע מחוץ לביתו בעקבות מצב ביש כזה או אחר רוצה לדעת שיטות פריצה לבתים איכותיות ככל האפשר כדי להיכנס לבית שלו מהר ככל האפשר, לרוב מצב כזה מצריך שימוש בשירותיו של מנעולן מוסמך שעבר קורס מנעולנות.

ישנם סוגים רבים של תקלות או מצבים המצריכים פריצה לבית, חלקם פשוטים וחלקם מסובכים בהחלט, במאמר הזה אנו ניגע אך ורק במצבים הקלים, כמובן שאנו ממליצים לכם לעבור קורס מנעולן מוסמך כדי לדעת את כל השיטות הטובות ביותר לפריצת הדלת או הבית שלכם. הסיבה לכך היא פשוטה, אדם שלא יודע מה הוא צריך לעשות יכול להרוס את הדלת או המנעול שלו, לימוד רזי המקצוע מתבצע דרך המחשב או הנייד שלכם ואתם זכאים בסוף הקורס לתעודת מנעולן מוסמך.

נתחיל עם שיטת הפריצה הראשונה – פתיחת דלת טרוקה

במידה ויש לכם דלת עם ידית קבועה (שלא ניתנת להזזה מבחוץ), והדלת נטרקה ואתם ללא מפתח שיאפשר לכם להיכנס לבית מה שצריך לעשות זה :

  1. לקחת בקבוק קולה / בירה שחורה.
  2. לחתוך אותו ולהשאיר פס שלם מהאזור המכיל את התווית של הבקבוק.
  3. לקחת את הרצועה שיצרנו מהבקבוק ולהכניס לרווח שנמצא בין הדלת למשקוף הבית.
  4. להזיז מול מיקום הידית את הרצועה למטה ולמעלה עד שהדלת תיפתח.

* במידה והדלת איננה נפתחת בקלות מומלץ להכניס קצת שמן זזקל או WD40.

הנה סרטון קצר שממחיש איך ניתן לפרוץ בקלות את הדלת במידה והדלת נטרקה :

ישנם סוגים רבים שונים של מצבים כאלו ואחרים שבהם צריך לפרוץ את הבית, אנו לא נוכל לגעת בכולם כרגע – אך לנרשמים לקורס שלנו יש גישה לכל סוגי הפריצות האפשריות. במידה ואתם רוצים לדעת על כל השיטות לפריצת דלתות, אנו פנו אלינו בדף יצירת הקשר ואנו נעזור לכם ללמוד את התחום מא’ ועד ת’ .

קורס מנעולן באינטרנט - קורס מנעולן בצפון, בדרום, בירושלים או במרכז