אז נכון, כולנו בשלב מסוים של הילדות אהבנו לשחק בלגו. אבל יש את אלו שעד היום אוהבים להרכיב ולפרק דברים, לחשוב איך דברים פועלים,  בנויים וממה הם מורכבים ונהנים לחקור אותם. כל אדם שאוהב לעבוד בידיים, ונהנה מלהבין איך דברים פועלים- יכול להפוך את התחביב ואת הכשרון הטבעי למקצוע של ממש, על ידי למידת מנעולנות כמקצוע! גם אנשים שפשוט מחפשים ללמוד מקצוע פרקטי, ומחפשים עבודת כפיים, הקורס הזה הוא בשבילכם!

לימודי מנעולנות – לא מה שחשבת!

הקורס בנוי בצורה מאוד מובנת וקלה להבנה, מצולמת לפרטי פרטים, על מנת להקל על התלמידים את תהליך הלמידה. מכיוון שהקורס הינו מקוון, זאת אומרת, אינטרנטי, לכל אחד מכל מקום בעולם תוכל להיות גישה אליו בכל עת שירצה, ובתנאי שיש לו גישה לאינטרנט. דבר זה מקל במיוחד על אנשים שלא יכולים להשתעבד ללו”ז ספציפי של למידת שיעורים במיקום פיזי, או לאנשים שלא יכולים להתנייד ולהגיע לקורס פיזי באזור כלשהו. קורס מנעולן מקוון מאפשר לכם להיות בשליטה על תהליך הלימוד. כמה תלמדו, מתי, ובאיזה תדירות. בתנאים שלכם, בקצב שלכם. לאנשים שחשוב להם גם שיעורים פנים אל פנים, יש את המסלול הרחב יותר, שיתאים בדיוק לצרכיהם.

לימודי מנעולנות – הרבה יותר משירות פשוט

העבודה כמנעולן היא דבר מאוד אינטימי ויש לנהוג בזהירות משנה. כמנעולנים, אתם נכנסים לחיים של אנשים ברגעי משבר, ומתעסקים עם הרכוש היקר ביותר להם. לכן, אנו ממליצים בסיום הקורס לגשת למשטרה ולהוציא תעודת יושר. דבר זה מקל על לקוחות מאוד, מפני שהם מרגישים שניתן לסמוך עליכם.