קורס מנעולן מקוון מתאים לכל אחד הרוצה ללמוד ובעל גישה לאינטרנט. גברים ונשים כאחד יכולים ללמוד (וכבר יש לנו כמה בוגרות), כמו כן אין צורך בידע מקדים, אם כי הבנה כללית וחוש טכני טוב יכולים לתרום להאצת תהליך הלמידה. מכיוון שהקורס אינו מוגבל למיקום פיזי, אלא מצולם וניתן ללמדו על ידי גישה לאינטרנט- גם אנשים מקצוות הארץ ואפילו העולם יכולים ללמוד אותו בקלות ובנגישות.

קורס מנעולן מקוון – לא רק ידע טכני.

הקורס שלנו מעשיר את התלמידים לא רק בידע טכני, אלא גם בידע שירותי- כיצד להתנהל מול לקוחות בצורה הטובה ביותר. שכירים ועצמאיים כאחד יכולים ללמוד רבות מהקורס שלנו. עצמאיים הרוצים לעסוק במנעולנות או אולי לפתח את עצמם בעולם האבטחה בכלליותו, ושכירים הרוצים לפתח את עצמם בתחום תעסוקתם. למשל, אנשים העוסקים בתחום האבטחה (חברות אבטחה וכו') הרוצים לדעת מה לעשות במצבים מסוימים, אולי יחשבו ללמוד מנעולנות בכדי לשפר את תפקודם בתחומם. גם מתקיני דלתות ומצלמות אבטחה הרבה פעמים יבקשו ללמוד קורס מנעולנות בכדי להיות מסוגלים לתת מענה לבעיות הקרובות לתחום עבודתם הנוכחי, ובכך להרוויח עוד לקוחות, וכמובן עוד כסף.

הקורס מפורט מאוד וכולל שיעורים על שלל תחומי המנעולנות:

פריצת מנעולים מכל מיני סוגים, התקנת צילינדרים, החלפת ותיקוני מנגנונים, הרמת דלתות, פריצת רכבים, התקנת מנעולי כספת עליונים ומחזירי שמן. התקנת מנעולי שבת/קודנים, וכן פריצת והתקנת כספות.
את הקורס המצולם מעביר מורה הקורס, רונן ששון, שהוא בעצמו מנעולן מוצלח ביותר מזה שנים. מעבר לידע הבסיסי והטכני, רונן משתף בקורס שלל טיפים וטריקים מהידע והניסיון האישי שלו. לא רק בכל הקשור לעבודה הטכנית, אלא גם עצות בנוגע לשיווק, ליחסי אנוש מול הלקוחות ועוד.
נשמח לפגוש אתכם בקורס שלנו,