מנעולנות יכולה להיות מקצוע מצוין, מספק ומעשיר בפני עצמו. אך האם ידעתם שישנם המון בעלי עסק שונים שמחפשים ללמוד קורס מנעולנות על מנת להעשיר עסק קיים?

אז איזה בעלי עסקים יכולים להרוויח מלמידת קורס מנעולנות?

למשל, מאבטחים. מאבטחים נתקלים לא פעם ולא פעמיים בשאלות לגבי מנעולים ופריצות שונות, והאם הם יכולים לטפל בהן. כמובן שזה לא חלק מהכשרתם של מאבטחים, אבל זה קשור אליהם בקשר הדוק, ולכן הרבה פעמים מאבטחים שכירים או עצמאיים בוחרים ללמוד קורס מנעולנות בכדי להעשיר את העבודה הנוכחית שלהם. דבר זה מאפשר להם להרוויח מעבודתם הרגילה, ולהנות מעוד אקסטרה עבודה בתחום המנעולנות, שקשור במהודק לעבודתם הראשונה.

עוד מקצועות שיכולים להנות מהוספת ידע בתחום המנעולים:

מתקיני דלתות– אני בטוח שאתם מבינים כבר למה קורס מנעולנות יכול לעזור להם, נכון? אין זה מו הנמנע שלקוח שמבקש התקנת דלת, יבקש גם התקנת ידית שונה, מנעול חדש, ושירותים בסגנון.
מתקיני סורגים ושערים– מכיוון שגם הנושא הזה קשור לאבטחת רכוש, הגיוני מאוד שמי שמבקש לרכוש התקנת סורג (לרוב בבתים/בניינים חדשים), יבקש גם שירותים הקשורים למנעולנות.
מתקיני מצלמות אבטחה– כל בעל נכס שמבקש לאבטח את נכסיו על ידי מצלמות אבטחה, יכול גם לשאול על הדרך אם אותו בעל מקצוע מבין גם במנעולים. כמובן שאם אותו בעל מקצוע יודע לעשות גם את זה וגם את זה, הלקוח יעדיף אותו, וממילא הוא מרוויח יותר.
מתקיני אזעקות- לרוב, לקוחות שרוצים להתקין אזעקה בביתם או ברכבם, נמצאים במצב של הידוק האבטחה על נכסיהם. הגיוני ביותר שירצו גם להתקין כמה מנעולים חדשים על מנת לחזק את תחושת הביטחון אצלם.
חברות אחזקה – חברות אחזקה רבות עובדות בבניינים רבי קומות ומתפעלות כל מה שקשור לבניין. החל מגינון וכלה בעבודות צנרת. לכן הגיוני מאוד שידעו גם כיצד להיות מנעולנים, שכן זה דבר נצרך מאוד בתחומם.
אינסטלטורים– הרבה פעמים אנשים שעובדים באינסטלציה בוחרים ללמוד גם מנעולנות על הדרך. זאת מכיוון שהם רוצים להעשיר ולהרחיב את תחומי הידע והתעסוקה שלהם, ובכך להרוויח עוד כמה עבודות.

לסיכום, מומלץ ללמוד קורס מנעולנות לא רק למי שרוצה להיות מנעולן באופן בלעדי, אלא גם לבעלי מקצוע שונים, שהמנעולנות נוגעת בתחומם.