ישנם רבים היום שרוצים ללכת ולעבוד בתוך מנעולנים בארה"ב – וכדי להפוך להיות מנעולן בארה"ב צריך לבצע כמה שלבים, אנחנו הולכים לסקור אותם עכשיו:

  1. לימודי קורס מנעולנות מוצלח ואיכותי – הדבר הראשון שצריך לעשות כדי להפוך להיות מנעולן בארצות הברית הוא כמובן ללמוד מנעולנות ולדעת את המלאכה על בוריה, מנעולן שלא ידע איך לפרוץ, להרכיב ולהתקין מנעולים איננו יכול לתת שירות ולכן אף אחד לא יעסיק אותו שם. בעקבות כך אנו ממליצים לכם ללמוד דרך הקורס שלנו (קורס מנעולן מקוון הזול ביותר) שמעניק לכם את האפשרות ללמוד מכל מקום את רזי המקצוע – חשוב מאוד להתמקצע כמה שיותר לפני שמתחילים לעבוד בארה"ב מהסיבה הפשוטה – במידה ואתם תגיעו למצב שלקוחות רבים מתלוננים על איכות העבודה שלכם המעסיקים בארה"ב יפסיקו להעסיק אתכם וזה ייצור מצב לא נעים ואף מסוכן כלכלית בעקבות אי העסקה וחוסר בתנאים סוצאלים כמו בארץ.
  2. הוצאת ויזת עבודה לארה"ב – כל מנעולן רציני רוצה לעבוד, וכדי לעבוד צריך אשרות עבודה, בארה"ב האשרה הזאת נקראת "ויזת עבודה לארה"ב", ומי שאיננו מחזיק באחת כזאת יכול לעמוד למשפט ולגירוש מארה"ב ללא יכולת לחזור לשם לעולם – אפילו לא כתייר. בעקבות כך מאוד מאוד חשוב להוציא ויזה לארה"ב כפי החוק שם, התהליך יכול להיות מבוצע לבד – אך זה לא מומלץ, אנחנו ממליצים לכם ללכת לחברה שמתמחה בכך כדי שלא תגיעו למצב שדוחים את הבקשה שלכם. דחיית בקשה לקבלת ויזה יכולה לגרום לכם לאבד את היכולת להוציא יותר ויזת עבודה – מצב לא נעים שבוודאי אתם לא מעוננים בו – אנו ממליצים במיוחד על חברה שיצא לנו לעבוד לצידה בשם "איזי ויזה – ויזה לארה"ב בקלות ובמהירות"
  3. טפסים ואישור – בארה"ב יש הרבה אישורים נוספים חוץ מויזה לארה"ב מומלץ לחפש עורך דין מומחה לנושא כדי להנפיק את כל האישורים הנוספים, כמו כן חשוב לברר עם רואה חשבון מומחה לנושא כדי להבין מה צריך לעשות מבחינת רשויות המיסים בארה"ב ובארץ. אנו ממליצים על עורך דין מומחה "בנימין ארביב ושות'" וכן מומלץ לפנות לרואה חשבון מומחה